BPI DRAFTS VĪRIEM
03.06.2022 - 05.06.2022

"A leader is one who knows the way, goes the way, and shows the way "
/ John C. Maxwell /

BPI DRAFTS komanda piedāvā iedvesmojošu un izaicinājuma pilnu nedēļas nogali kopā ar citiem vīriem, lai satvertu, nostiprinātu un atklātu virzienu savai būtībai un aicinājumam, kas motivē pozitīvi ietekmēt sabiedrību ap sevi.

Kļūsti par Vīru ar lielo burtu! 

Vecums: 21 - 50 gadi
Norises vieta: Užava n.v. “Ganības”
Dalības maksa: 220 euro

Mēs nevēlamies, lai finanses būtu šķērslis tam, lai Tu varētu piedalīties nometnē. Mēs, BPI Drafts komanda, darīsim visu iespējamo, lai nepieciešamības gadījumā sarūpētu Tev finansiālu atbalstu, lai segtu daļu no dalības maksas. Vairāk par šo reģistrācijas anketā.

Reģistrācija līdz: 23.05.2022
Nometnes sākums: plkst. 11:00
*Nometne balstīta uz kristīgām vērtībām.

Kas būs sagaidāms:

# fiziskie uzdevumi;

# komandas darbs;

# pārbaudījumi raksturam;

# laiks dabā;

# sevis iepazīšana;

# pieredzes stāsti;

# sarunas pie ugunskura;

# attiecības;

# drosme;

# pašdisciplīna u.c.

Iepazīsti BPI DRAFTS "VĪRI" komandu:

Kaspars Šterns

Vairāk kā 15 gadus vadījis dažādas nometnes un komandu apmācības organizācijām un uzņēmumiem.  Kalpojis kā mācītājs Rīgas Mateja baptistu draudzē. Šobrīd vada Latvijas Baptistu draudžu savienību kā bīskaps. Četru bērnu tētis.

Deniss Miglans

Latvijas Armijas instruktors. Dienējis 15 gadus. Bijis 5 komandējumos: Bosnijā, Irākā, Afganistānā. Latvijas Armijas Veterānu Asociācijas prezidents. Projekta "Leader Camp" organizētājs un vadītājs. Četru bērnu tētis.

Oskars Špickofs

"IZDZĪVOŠANAS SKOLA" vadītājs. Personības un komandu izaugsmes treneris,  treneris (koučs) vecākiem bērnu audzināšanā. Vada apmācības puišiem un vīriešiem. Divu bērnu tētis.Igors Rautmanis

Mentors un Gallup Couch, kas strādā ar uzņēmumu un organizāciju vadītājiem un komandām Latvijā un ārzemēs. Trīs bērnu tētis.


Aleksandrs Kēnigsvalds

 BPI DRAFTS vadītājs, jauniešu darbu vadītājs Ādažu un Limbažu baptistu draudzē. LSPA students. Tētis. 

Mārcis Zīverts

Mācītājs Jelgavas baptistu draudzē. Vairāku gadu pieredze organizējot un vadot dažādas nometnes un svētdienskolu. Mentors un piecu bērnu tētis.