BPI DRAFTS "IESAUKUMS"2023

26.06.23 - 30.06.23

No 26. līdz 30. jūnijam, Užavā n.v."Ganības"
Vecums: 14 - 19 gadi

Dalības maksa:
150 (viens simts piecdesmit) eiro reģistrējoties līdz 10. jūnijam.
170 (viens simts septiņdesmit) eiro reģistrējoties pēc 10. jūnija.
Reģistrācija līdz 19. jūnijam.
Vietu skaits ierobežots.


Mēs nevēlamies, lai finanses būtu šķērslis tam, lai Tu varētu piedalīties nometnē. Mēs, BPI DRAFTS komanda, esam parūpējušies par to, lai nepieciešamības gadījumā varētu Tevi atbalstīt, sedzot daļu no dalības maksas. Vairāk info. par iespējamo atbalstu atradīsi reģistrācijas anketā.

Spied šeit, lai reģistrētos nometnei


Mēs dzīvojam laikā, kad sabiedrība ir izslāpusi pēc vīriem, kas ir gatavi uzņemties atbildību par savu dzīvi,  apkārtējo sabiedrību un draudzi. Visos laikos sabiedrībai ir bijusi vajadzība pēc drosmīgiem, atbildīgiem, Dievbījīgiem vīriem, lai tā varētu pastēvēt un veselīgi funkcionēt. Tieši tāpēc mēs organizējam "IESAUKUMS"2023  vasaras nometni puišiem, lai dotu viņiem iespēju ieraudzīt un spert soli pretim tam, lai veidotos par šādiem vīriem.

"IESAUKUMS" ir 1. līmeņa nometne. Šīs nometnes mērķis ir palīdzēt puišiem vecumā 14 - 19 gadiem izprast dzīves pamatvērtības, pilnveidot raksturu, piedzīvot un novērtēt komandas darbu un saprast, ka dzīvē ir vajadzīgi mērķi. Nometnes laikā tiks apskatītas tādas tēmas kā: Kas ir vīrišķība un kā Dievs to veido? Kā nostiprināt savu raksturu? Kā būt par vīru, kas spēj ietekmēt citus? Lai dzirdētā vēsts nebūtu tikai teorija, dalībnieki veiks dažādus uzdevumus, kas palīdzēs dzirdēto labāk saprast un to izdzīvot praksē.

Do not dare not to dare.
/ c.s. lewis /


BPI DRAFTS VĪRI

16.06.23 - 18.06.23

No 16. jūnija līdz 18.jūnijam, Užavā, nometņu vietā "Ganības"
Dalībnieku vecums no 21 līdz 55 gadiem.

Dalības maksa: 250 EUR (divi simti piecdesmit euro)

Mēs nevēlamies, lai finanses būtu šķērslis tam, lai Tu varētu piedalīties nometnē. Mēs, BPI DRAFTS komanda, esam parūpējušies par to, lai nepieciešamības gadījumā varētu Tevi atbalstīt, sedzot daļu no dalības maksas. Vairāk info. par iespējamo atbalstu atradīsi reģistrācijas anketā.

Reģistrācija līdz 9.jūnijam.
* vietu skaits ierobežots


REĢISTRĒJIES SPIEŽOT ŠEIT

BPI DRAFTS “VĪRI” komanda tic tam, ka Latvijai ir vajadzīgi drosmīgi vīri kuri ir gatavi uzņemties atbildību un rīkoties, lai veicinātu pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā jebkādos dzīves apstākļos. Lai vīrietis tāds būtu, nepārtraukti ir nepieciešams mērķtiecīgi strādāt pie sava iekšējā un ārējā cilvēka.  Viens no visefektīvākajiem veidiem, kā mācīties un pilnveidoties ir caur kopīgu pieredzi. Tieši tāpēc, mēs piedāvājam iedvesmojošu un izaicinājuma pilnu nedēļas nogali kopā ar citiem vīriem, lai satvertu, nostiprinātu un atklātu virzienu savai būtībai un aicinājumam, kas motivē pozitīvi ietekmēt sabiedrību ap sevi. Šajās dienās īpaši domāsim par to, kā no sasniegumiem virzīties pretī nozīmīgumam un, kāpēc tas ir tik svarīgi katra vīrieša dzīvē.

Tevi sagaidīs:

# Draudzīga komanda

# Darbs komandā

# Saturīgas lekcijas

# Pārrunas grupās

# Pieredzes stāsti

# Fiziski pārdaudījumi

# Izkāpšana no komforta zonas

# Uzvara pār sevi

# Mežs, jūra, upe, ugunskurs

# Neaizmirstama pieredze

BPI DRAFTS "MISIJA" 2023

Otrā līmeņa nometne, kas paredzēta tiem, kas piedalījušies nometnē BPI DRAFTS "IESAUKUMS"

15.-19. AUGUSTS

Sākums Ventspilī, noslēgums Priekulē.

Vecums: 14 - 20 gadi

Dalības maksa:
150 (viens simts piecdesmit) eiro reģistrējoties līdz 5. augustam.
170 (viens simts septiņdesmit) eiro reģistrējoties pēc 5. augusta.

Reģistrācija līdz 10. augustam.
*Vietu skaits ierobežots.

Mēs nevēlamies, lai finanses būtu šķērslis tam, lai Tu varētu piedalīties nometnē. Mēs, BPI DRAFTS komanda, esam parūpējušies par to, lai nepieciešamības gadījumā varētu Tevi atbalstīt, sedzot daļu no dalības maksas. Vairāk info. par iespējamo atbalstu atradīsi reģistrācijas anketā.No izpratnes uz rīcību!
Šajā nometnē puiši praktiski izdzīvo un pilnveido 1. līmenī apgūtās zināšanas un prasmes, kā arī  iegūst pavisam jaunu un unikālu pieredzi. Šai nomentē puiši iemācās uzņemties atbildību, strādāt komandā, skaidri komunicēt, praktiski kalpot, strādāt ar finansēm un organizēt projektus. Šo dienu laikā puiši sevi pilnveido ne tikai nometnes bāzē, bet arī pie reāliem cilvēkiem, reālās dzīves situācijās. Šo dienu laikā puišiem līdzās ir pieredzējuši mentori, kas viņus vada cauri šai pieredzei.
<