BPI DRAFTS "IESAUKUMS"2024

 15.07.24 - 19.07.24

No 25. līdz 29. jūnijam, Užavā n.v."Ganības"
Vecums: 14 - 19 gadi

Dalības maksa: 
170 (viens simts septiņdesmit) eiro reģistrējoties līdz 10. jūnijam.
190 (viens simts deviņdesmit) eiro reģistrējoties pēc 10. jūnija.


Spied šeit, lai reģistrētos

Ir pieejama atlaide dalības maksai 90% apmērā!


Mēs nevēlamies, lai finanses būtu šķērslis tam, lai Tu varētu piedalīties nometnē. Mēs, BPI DRAFTS komanda, esam parūpējušies par to, lai nepieciešamības gadījumā varētu Tevi atbalstīt, sedzot daļu no dalības maksas. Vairāk info. par iespējamo atlaidi atradīsi reģistrācijas anketā.


Mēs dzīvojam laikā, kad sabiedrība ir izslāpusi pēc vīriem, kas ir gatavi uzņemties atbildību par savu dzīvi,  apkārtējo sabiedrību un draudzi. Visos laikos sabiedrībai ir bijusi vajadzība pēc drosmīgiem, atbildīgiem, Dievbījīgiem vīriem, lai tā varētu pastēvēt un veselīgi funkcionēt. Tieši tāpēc mēs organizējam "IESAUKUMS"2024  vasaras nometni puišiem, lai dotu viņiem iespēju ieraudzīt un spert soli pretim tam, lai veidotos par šādiem vīriem.

"IESAUKUMS" ir 1. līmeņa nometne. Šīs nometnes mērķis ir palīdzēt puišiem vecumā 14 - 19 gadiem izprast dzīves pamatvērtības, pilnveidot raksturu, piedzīvot un novērtēt komandas darbu un saprast, ka dzīvē ir vajadzīgi mērķi. Nometnes laikā tiks apskatītas tādas tēmas kā:
  • Kas ir un, kas nav vīrietis?
  • Kas veido autentisku vīrišķību?
  • Kā izdzīvot vīrišķību ikdienā?
  • Ar ko vīrietim sevi piepildīt?
  • Uz ko vīrietis ir aicināts?
Lai dzirdētā vēsts nebūtu tikai teorija, dalībnieki veiks dažādus uzdevumus, kas palīdzēs dzirdēto labāk saprast un to izdzīvot praksē. 


REĢISTRĒJIES SPIEŽOT ŠEIT

Do not dare not to dare.
/ c.s. lewis /
<